top of page

ESI INSTITUTE

METODIKA-

Sme"OLD SCHOOL"

Všetky naše moduly sa vyučujú v mini-skupinkách a zväčša sa tematicky orientujú na Public speaking a Business English, ale toto leto rozširujeme ponuku i na kurz Cinema & Theatre pre začínajúcich hercov, čo sa chcú naučiť dobre po anglicky, alebo na kurz Language of Medicine and Science pre doktorov, vedcov a zdravotné sestričky. Popri týchto tematických workshopoch tiež ponúkame  intenzívny kurz General English (Všeobecná angličtina), ktorý Vám v priebehu jedného týždňa pomože zlepšiť Vašu gramatiku a skultivovať ústny prejav.

Keďže sme presvedčení, že zárukou dobrého naučenia sa cudzieho jazyka nie je vždy zahraničný učiteľ- native speaker, ale vyštudovaný filológ, ktorý má dobré pedagogické metódy, náš tím tvoria prevažne slovenskí učitelia s TESOL, FCE/CAE certifikátmi a profesnými skúsenosťami z USA a Veľkej Británie.

 

ESI Institute metodika integruje na hodinách rozličné typy cvičení (structural drills, auditory exercises, communicative activities) vrátane občasného slovenského prekladu, čo je pri ESP špecializovaných moduloch a pokročilých študentoch  najvhodnejšie. Náš prístup je trochu Old School, ale je efektívny:)

bottom of page